Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Kielnarowa

Kielnarowa, podkarpackie

  • 750 000 zł
  • 145,50 m²
  • 5 154,64 zł/m²

Zdjęcie

Aleksandra Pieni...

Skontaktuj się

Dom Kielnarowa

Kielnarowa, podkarpackie

zaktualizowane:
13 maja 2026

750 000 zł

145,50 m²

5 154,64 zł/m²

Dom Kielnarowa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

750 000 zł 145,50 m² 5 154,64 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 000 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 000 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 750 000 zł (5 154,64 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Kielnarowa)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 145,50 m², 5 pokoi (4 sypialnie), 1 łazienka; stan: surowy otwarty
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2025
  •   pokrycie dachu: blacho-dachówka
  • Działka: 1 000 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 145,5 m² wybudowany według projektu Dom pod Pinią II - Lustro , położony na działce o powierzchni 10 arów w spokojnej części Tyczyna, przy ul. Kościuszki.

Dom w stanie surowym zamknięty, z możliwością doprowadzenia do:

-stanu deweloperskiego - indywidualna wycena na życzenie klienta. (...)

Agent

Aleksandra Pieniądz

690 939...

690 939 330

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

690 939...

690 939 330

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została